CBD Gummies për gjumë

$17.99 - $99.00

Gummies të fuqishme Just CBD për Gjumë janë një mënyrë e shijshme dhe efektive për të qetësuar mendjen dhe trupin tuaj. Përzierja e vajit të fuqishëm CBD me melatonin, ata do t'ju bëjnë të flini në asnjë kohë. Më pas mund të shijoni mbylljen e syve cilësor gjatë natës dhe të zgjoheni duke u ndjerë plotësisht i freskët. Jo vetëm që arinjtë më të mirë CBD vijnë në një larmi ngjyrash, por ata shijojnë si karamele të shijshme. Një blerës mund të marrë për gjumë një enë 1000 mg me arinj me gomë CBD, së bashku me kavanozin e fuqishëm 3000 mg. Sido që të jetë, zgjimi me një ndjenjë energjie mund të jetë i vështirë. Gjithçka që ju nevojitet është CBD Gummies më të mirë për gjumë.

Përdorni kodin: Flini me 20% ulje deri më 31 maj

Qartë
SKU: N / A Kategori:

Informacion shtesë

xhelat e gjumit

1000 mg, 3000 mg, 250 mg, 500 mg, 750 mg

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “CBD Gummies For Sleep”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Kërkimet e përgjithshme

Ende nuk ka pyetje.